Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama hizmeti ev ve iş yerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır.


Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!


Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Stor perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel ve organik bazlı olup kimyasal madde içermez. Stor perdelerinizdeki kirler kadar camlardan giren bakteri ve mikroplarda bu ilaçlar sayesinde tamamen yok olur.
Yıkama işlemi biten stor perdeleriniz size belirtilen teslimat gününde ücretsiz servislerimizle vakit kaybetmeden teslim edilir.

stor ve zebra perde yıkama


Perde Yıkama Adımları

1. Bizi Arayın & Perdelerin Yerinden Sökülme İşlemi
İletişim numaralarımızdan veya web sitemizdeki iletişim formundan bizlere ulaştıktan sonra, müşteri temsilcimiz sizden perdeleriniz ile ilgili bilgi ve adres bilgisi alacaktır. Ardından belirtilen gün ve saatte ekibimiz adresinize gelecektir.

Adresinize gelen ekibimiz perdeleri dikkatli bir şekilde bulunduğu yerden sökerek, sizlere sipariş formunu teslim eder. Bu form üzerinde adresiniz ve adınız soyadınız gibi bilgilerin yanı sıra, perde adedi, cinsi, metresi ve fiyatı da yazmaktadır.

Stor perdeler 2 çeşitten oluşmaktadır. Birincisi; Zebra perdeler, ikincisi ise normal, düz stor perdelerdir. Bu ikisi arasında fiyat bakımından bir fark bulunmamaktadır.

Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!


2. Tozdan Arındırma & Vakum İle Temizleme
Sizlerden teslim alınarak fabrikamıza getirilen perdeleriniz, burada ipli açma mekanizmasından ayrıştırılır. Ayrıştırma işleminden sonra metal kısım temizlenir ve perdeleriniz tozdan arındırma ve vakum ile temizleme bölümüne alınır.
Perdeleriniz direkt olarak cam önünde olmasından dolayı dışardan gelen tozlarla evinizin içi arasında bir tampon görevi görmektedir. Bu nedenle zamanla üzerinde toz birikimleri meydana gelmekte ve perdelerinizin gözeneklerini kapatarak kirlenmesine neden olmaktadır.

Tozdan arındırma işlemimizde basınçlı hava yardımı ile perdeleriniz tozlarından arındırılır ve vakum makinesi ise geriye kalan tozlar tamamen üzerinden alınır. Bu aşamadan sonraki işlem basınçlı su ile yıkama işlemidir, bu nedenle perdeleriniz fabrikamızdaki yıkama bölümüne alınır.


3. Yıkama ve Kurutma İşlemleri
Tozlarından arındırılan perdeleriniz, yıkama ünitesine alındıktan sonra burada detaylı olarak basınçlı su ile üzerinde kalan sertleşmiş toz ve kirlerinin yumuşaması amacıyla su ile yıkanır.

İyice yumuşayan lekelerin ve tozların tamamen çıkması için perde türünüze özel, organik yıkama ilaçlarımız ile perdeleriniz tekrar yıkanır ve yumuşak uçlu fırçalar ile derinlemesine temizlenir. Kullanmış olduğumuz stor perde yıkama makinelerimiz kesinlikle perdelerinize en ufak bir zarar vermez ve deforme olmasına neden olmaz. Su ile yıkanan ve temizlenen perdeleriniz, kendileri için oluşturulan zemine serilerek, durulama işlemi yapılır ve buradan da kurutma bölümüne alınır.

Kurutma bölümüne alınan perdeleriniz, perde kurutma düzeneklerine asılarak hava ile kuruması sağlanır. Bu işlem stor ve zebra perdelerde kısa süren bir işlemdir. Tamamen kuruyan perdeler tekrar mekanizmasına yerleştirilir.


4. Son Kontrol İşlemi
Yıkama, durulama ve kurutma gibi işlemleri tamamlanan perdeleriniz, sizlere en iyi şekilde teslim edilebilmesi amacıyla kontrol işlemlerine tabii tutulur. Bu işlemde perdeleriniz uzman ekibimiz tarafından leke, kir ve mekanizma kontrolü gibi bir takım testlerden geçer. Bu testler sonucunda bir sorun veya leke bulunmayan perdeleriniz, sizlere teslim edilmek üzere paketlenir, etiketlenir ve size verilen günde iletmek için servis araçlarımıza yüklenir.


5. Perdelerinizin Teslim Edilmesi
Perdeleriniz, sizlerin de müsait olduğunuz bir günde, size belirtilen tarih ve saatte sizlere teslim edilir. Perdelerinizin yerine asılması işlemi için dilerseniz ekibimiz size ücretsiz olarak yardımcı olabilir. Perdeleriniz yerine yerleştirildikten sonra sizin de kontrol etmeniz istenir ve bir sorun olmaması durumunda perdelerinizin yıkanma ücreti tahsil edilerek, ekibimiz bulunduğu yerden ayrılır.


Stor & Zebra Yıkama Hizmet Bölgeleri

Stor ve zebra perde gibi ürünlerinizin tamamını profesyonel hizmet ve uygun fiyat garantisi ile yıkayıp, temizliyoruz. Aşağıdaki bölgeler aktif olarak sürekli hizmet verdiğimiz bölgelerdir. Bulunduğunuz ilçe aşağıdaki listede yer almıyorsa, bizi arayıp bilgi almaktan lütfen çekinmeyin.

  • Şişli Stor Perde Yıkama
  • Okmeydanı Stor Perde Yıkama
  • Beşiktaş Stor Perde Yıkama
  • Beyoğlu Stor Perde Yıkama
  • Levent Stor Perde Yıkama
  • Eyüpsultan Perde Yıkama
  • Kağıthane Stor Perde Yıkama
  • Sultangazi Zebra Perde Yıkama
  • Bayrampaşa Stor Perde Yıkama
  • Gaziosmanpaşa Perde Temizleme


Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!


Diğer Hizmetlerimiz

Hijyen Halı Yıkama firması olarak, hizmetimiz yalnızca halı yıkama hizmeti ile sınırlı değildir. Verdiğimiz diğer başlıca hizmetler şunlardır;


Bize Ulaşın

Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!
Adres: Huzur mahallesi, Sakarya sokak, No: 10 K:2 | Seyrantepe – Kağıthane

Bizi Arayın