Hijyen Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama hizmeti, ciddi bir tecrübe gerektiren, kaliteli ekipmanlar kullanan ve işini bilen personeller tarafından yapılmalıdır. Aksi halde halılarınız geri döndürülemeyecek şekilde zarar görebilir ve deforme olabilir.

halı yıkama hizmeti


Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

1. Bizi Arayın
İletişim numaramızdan bizleri aramanız durumunda halılarınızın yıkanması için randevunuz oluşturulur ve servis ekibimize ad – soyadı ve adres bilgileriniz iletilir. Servis ekibimiz halılarınızı teslim almak üzere yoğunluğa bağlı olarak, muhtemelen aynı gün içinde, uygun olduğunuz saatlerde adresinize gelir ve halılarınızı teslim alır. Halılarınız sizden teslim alınırken halı teslim formuna halılarınızın türü, metre karesi, hizmet bedeli ve kişisel bilgileriniz (ad, soyad, adres, telefon) yazılır ve bu formun bir kopyası sizlere de teslim edilir.

Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!


2. Halılarınız Fabrikamıza Getirilir
Halılarınız, servis ekibimiz tarafından araçlara yüklenmeden önce özel etiket sistemlerimiz ile etiketlenerek, araçlara yüklenir. Böylece halılarınızın farklı halılarla karışması ve kaybolması gibi istenmeyen durumların önüne geçilmiş olunur. Bölgenizdeki diğer müşterilerimizin halıları ile aynı araca, etiketlenerek yüklenen halılarınız, yıkama fabrikamıza getirilir ve burada halılarınızın türüne göre ayrıştırma işlemi yapılır. Ayrıştırma işlemi halılarınızın türüne göre farklı makine ve yöntemlerle yıkanabilmesi için önemli bir adımdır ve çoğu halı yıkamacı tüm halıları aynı makinelerde, aynı yöntemlerle yıkayarak halılarınızın dokumasına ve yapısına ciddi zararlar verir.


3. Yıkama ve Kurutma İşlemleri
Türlerine (makine halısı, shaggy halı, yün halı, ipek halı vb.) ve yapılarına göre ayrıştırılan halılarınız, yıkama fabrikamız içerisinde kendi yıkama türüne uygun bölümlere gönderilir. Burada öncelikle halılarınızın üzerinde yer alan kırıntı ve iri parçaların ayrıştırılması için çırpma makinesinde işlemleri yapılır. Çırpma makinesi halılarınızın üzerinde yer alan ve diplerine ulaşan parçacıkların ayrıştırılması için önemli bir işlemdir.

Çırpma işleminden sonra halılarınız tam otomatik yıkama makinelerimizin olduğu bölüme alınır ve yine türüne göre özel organik ve antibakteriyel ilaçlar kullanılarak derinlemesine temizlenerek, yıkanır. Halı yıkama hizmetimizde kullandığımız tüm yıkama ilaçları tamamen organik ve anti-alerjen maddelerden üretilmektedir. Bu nedenle size, çocuklarınıza veya evcil hayvanlarınıza asla alerjik etki yaratmaz.

Yıkama bölümünde işlemleri tamamlanan halılarınız, tam otomatik sıkma makinelerimizde sıkılarak, suyundan tamamen arındırılır. Hemen ardından ise kapalı ve sıcak hava ünitelerinin olduğu kurutma odalarımıza alınarak, tamamen kuruması sağlanır.


4. Kontrol ve Paketleme İşlemi
Yıkanan, suyundan arındırılan ve tamamen kurutulan halılarınız, alanında uzman ekibimiz tarafından lekelere, kirlere ve deformelere karşı halılarınızı detaylıca inceleyerek, üzerine herhangi bir leke, kir kalmış mı?, halılarda herhangi bir deforme meydana gelmiş mi? gibi sorulara yanıt bulabilmek için derinlemesine inceleme yapar. Leke ve kirlerinden tamamen arınmış ve herhangi bir sorun bulunmayan halılarınız, özel paketleme ünitelerine alınır ve özel halı poşetleri ile poşetlenerek, üzerine adres, telefon ve diğer bilgilerin olduğu etiket sistemimiz ile etiketlenir.

Etiketlenen halılarınız sizlere ulaştırmak üzere servis araçlarına yüklenir.


5. Halılarınız Teslim Edilmesi
Çırpma, yıkama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme gibi işlemlerden geçen halılarınız, sizlere teslim edilmek üzere, size halılarınızın alındığı tarihte belirtilen gün ve saatte ulaştırabilmek için araçlarımıza yüklenir. Bu aşamada sizi arayarak evde olup olmadığınızın ve müsaitlik durumunuzun bilgisini alırız. Siz evde yoksanız veya müsait değilseniz, size uygun bir tarih ve saat belirterek, halılarınızı daha sonra teslim almanız için yeterli esneklik sağlanır. Eğer evdeyseniz ve müsaitseniz, servis ekibimiz gün içerisinde belirtilen saatte adresinize gelir, halılarınızı teslim eder. Bu aşamada dilerseniz sizde halılarınızı kontrol edebilir ve bir sorun olması durumunda anında tekrar yıkama işlemine girmesi için ekibimize geri teslim edebilirsiniz. Halılarınız size teslim edildikten sonra hizmet ücreti alınır. Tertemiz halılarınızı güle güle kullanabilirsiniz.


Halı Yıkatmak İsteyenlerin Tercihi; Hijyen Halı Yıkama!

Halı yıkamada kullanılacak malzemenin kalitesi, yıkama yapan personelin işin inceliklerini ve detaylarını bilmesi, kullanılan makinelerin son teknoloji olması, hizmet veren firmanın işe saygısı, müşterilerinden kazanacağı paradan çok sağlıklarına önem vermesi gerekmektedir.

  • Hijyen Halı Yıkama; Yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için tecrübeli,
  • Kullandığı temizlik maddeleri ve ilaçları ile sağlığınıza önem veren,
  • Yıkama, durulama ve kurutma yapan son teknoloji makineleri,
  • Güleryüzlü, işine saygılı, herşeyden önce sizin sağlığınızı düşünen ve işinde uzman personelleri ile;
    Siz değerli halkımıza hizmet vermekte olan kurumsal bir firmadır.

Artık halılarınıza dökülen kahveler, gıda lekeleri ve aklınıza gelebilecek hiç bir türlü leke problem değil !
Arayın; Müsait zamanınızda gelerek halılarınızı adresinizden teslim alıp, tertemiz bir hale getirerek,
Söz verdiğimiz tarihte kapınıza kadar teslim edelim!


Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri

Halı, kilim ve paspas gibi eşyalarınızın tamamını profesyonel hizmet ve uygun fiyat garantisi ile yıkayıp, temizliyoruz. Aşağıdaki bölgeler aktif olarak sürekli hizmet verdiğimiz bölgelerdir. Bulunduğunuz ilçe aşağıdaki listede yer almıyorsa, bizi arayıp bilgi almaktan lütfen çekinmeyin.


Profesyonel Hizmetler

İstanbul’un neredeyse tüm Avrupa yakasına; halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama gibi temizlik hizmetleri vermekteyiz.
Hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdaki listede yer almaktadır.

Bulunduğunuz ilçeler yukarıdaki listede yer almıyorsa, halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınız için bizi aramaktan lütfen çekinmeyin.

KağıthaneBeşiktaşBeyoğluŞişli ve Eyüp ilçelerine haftanın 6 günü hizmetimiz vardır.


Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!


Diğer Hizmetlerimiz

Hijyen Halı Yıkama firması olarak, hizmetimiz yalnızca halı yıkama hizmeti ile sınırlı değildir. Verdiğimiz diğer başlıca hizmetler şunlardır;


Bize Ulaşın

Telefon Numaramız; 0212 282 52 50
Cep Numaramız; 0532 391 54 09
Whatsapp Numaramız; Tıkla, Mesaj Gönder!
Adres: Huzur mahallesi, Sakarya sokak, No: 10 K:2 | Seyrantepe – Kağıthane


 

Bizi Arayın